• چهارشنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راه اندازی کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های غیر واگیر در سراوان

برای نخستین بار، شهرستان سراوان دارای کلینیک دیابت و بیماری های غیر واگیر شد و از این پس مردم خدمات مرتبط را به صورت متمرکز و تخصصی در یک محل دریافت می کنند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر محمد قره بیگلو رئیس بیمارستان رازی سراوان در اینباره گفت: بیماران مبتلا به دیابت ساکن سراوان و شهرهای اطراف از این پس، با تشکیل پرونده در این مرکز، به طور مستمر تحت مراقبت های تخصصی قرار می گیرند .

وی ادامه داد: در این کلینیک، متخصصین داخلی، چشم، قلب، جراح عمومی، حضور دارند و بیماران از خدمات کلینیک های پای دیابتی، روانپزشکی، روانشناسی، تغذیه و مباحث مرتبط با خود مراقبتی بهره مند خواهند شد .

رئیس بیمارستان رازی سراوان همچنین گفت:  این مرکز یکی از پروژه های چهار گانه طرح تحول نظام سلامت بود که پس از بهره برداری از بلوک زایمانی با اتاق های تک نفره و اختصاصی، مرکز اورژانس بیمارستانی، به بهره برداری رسید.

وی افزود: خدمتگزاران مردم در نظام سلامت برای افتتاح رسمی بخش اورژانس، بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های مزمن غیر واگیر در سراوان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی لحظه شماری می کنند.

دکتر قره بگلو با اشاره به اینکه  کلینیک ویژه این شهرستان نیز مراحل پایانی خود را طی می کند اضافه کرد: پیش بینی می شود کلینیک ویژه این شهرستان به عنوان آخرین پروژه از مجموع پروژه های چهارگانه طرح تحول نظام سلامت در سراوان، سال آینده به بهره برداری برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: