• شنبه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار:

85 پروژه دلگان در دهه فجر افتتاح می شود

فرماندار دلگان بیان کرد: طبق دکترین جمهوری اسلامی ایران و تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب، از دیدگاه کارگراران جمهوری اسلامی ایران در دولت، شیعه و سنی برابر و برادر بوده و وحدت از دستاوردهای چهلمین طلوع فجر آزادی است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب و تشریح خدمات دولت افزود: نان و درآمد برخی از دامن زدن به اختلافات است، از حمله به باورها و اعتقادات و توهین به مقدسات مذهبی مسلمین و مومنین است، از ایجاد بدبینی و نفاق و بداخلاقی است که الحمدلله با بیداری مسوولین ارشد نظام و دولتمردان و علما و نخبگان و بصیرت انقلابی مردم، این اقدامات در نطفه خفه گردیده است و به گفته رهبر معظم‌انقلاب " نهضت اسلامى ایران مظهر برادرى شیعه و سنى و هم‌گامى نژادهاى مختلف کشور ایران است ".

مقام عالی دولت در دلگان تصریح کرد: نباید هیچ عامل و توجیهی باعث ایجاد بدبینی مردم به دولت و نظام و همچنین ایجاد یاس و نا امیدی در جامعه گردد که آن وقت خواسته و ناخواسته به سمت اهداف دشمن و سناریوهای طراحی شده آنان گام برداشتیم و در این ایام آن ‌چیزی که باعث دلگرمی مردم خواهد شد، تلاش و کوشش و همچنین دوندگی مدیران و وحدت بیم مسوولین و مردم است و لذا دقت کنیم میز و تریبون و اعتباری که به برکت خون شهدا و خون دل خوردن امام راحل و همچنین رهبر فرزانه مان برای خدمت به مردم در اختیارمان است، ناخواسته اسباب ایجاد نارضایتی در جامعه و خوشنودی دشمن را فراهم نکند .

شجاعی ادامه داد: ۸۵ پروژه با اعتبار حدود ۹۱۰ میلیارد ریال در ایام دهه مبارک فجر در بخشهای مختلف کلنگ زنی و یا افتتاح می شود.

فرماندار دلگان اظهار کرد: طرح مزرعه صنعتی پرورش شتر شیری و گوشتی با بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری مشارکتی به عنوان بزرگترین طرح سرمایه گذاری در منطقه، کلنگ اورژانس بیمارستانی و طرحهای بهداشتی و درمانی، اجرای ۹۵۰ هکتار آبیاری تحت فشار، افتتاح پل اسفند، جایگاه سی ان‌ جی محور ایرانشهر دلگان، مدرسه شبانه روزی هودیان طرحهای شهری، وظیفه وسیعی از  طرحهای دیگر از جمله این طرحها می‌باشد .

شجاعی گفت: پرونده گازرسانی به شهرستان دلگان پس از پیگیریهای فراوان استانداری سیستان و بلوچستان، نماینده مردم در مجلس و فرمانداری دلگان، و پس از طی مسیر شرکت ملی گاز در گام میانی، در حالی در شورای اقتصاد مطرح است ‌که مستلزم نگاه توسعه خدمت رسانی پیش از نگاه صرفا تجاری و سود و زیان فروش گاز است و میبایست شرکت‌گاز استان فعالتر و پیگیرانه تر موضوع گازرسانی به شهرستان دلگان را دنبال کند .

وی بیان کرد: خط لوله انتقال گاز در ۵ کیلومتری مرکز شهرستان دلگان قرار دارد.

وی در پایان از پیگیریهای استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده مردم در مجلس و همچنین ادارات کل و ادارات شهرستان در توجه به رفع محرومیتهای دلگان تشکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: