• یکشنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-1186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهره گیری بیش از 300 هزار نفر از خدمات کلینیک های خارج بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه  392 هزار و 566 نفر، در کلینیک ویژه های خارج بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ویزیت شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر قاسم میری علی آباد که در کمیته کلینیک های ویژه دانشگاه سخن می گفت، تصریح کرد: کلینیک های ویژه علاوه بر تسهیل دسترسی بیماران به متخصصین، با توجه به هزینه پایین حق ویزیت، امکان بهره گیری از این خدمت را نیز برای قشر کم درآمد تسهیل کرده است .

وی با اشاره به اینکه ارتقاء کیفی خدمات درمانی همواره مورد تاکید و از جمله برنامه های استراتژیک این معاونت است افزود: پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت خوشبختانه ارائه خدمات در سطوح کمی و کیفی ارتقاء یافت که یکی از جلوه های آن در کلینیک های ویژه خارج بیمارستانی بود .

وی اضافه کرد: تا پیش از بهره برداری از این کلینیک ها، تمام این جمعیت در کلینیک بیمارستان حضور می یافتند .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خاطرنشان کرد: هم اکنون به  2 کلینیک ویژه در شهرستان زاهدان ماهیانه حدود 20 هزار نفر، کلینیک ویژه سراوان ماهیانه حدود 11 هزار نفر، کلینیک ویژه خاش ماهیانه حدود 8 هزار نفر مراجعه می کنند و از خدمات ویزیت سرپایی، آزمایشگاه و داروخانه و برخی خدمات پاراکلینیک بهره مند می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: