• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-3884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش خواستار کنترل و پایش بازار بصورت جدی گرفته شود

فرماندار شهرستان خاش گفت: در جهت کاهش دادن مشکلات مردم باید مباحث کنترل و پایش بازار جدی گرفته شود و اعضای ستاد تنظیم بازار با تمام توان با متخلفان صنفی برخورد کنند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در جلسه ستاد تنظیم بازار خاش بیان کرد: تأمين به موقع کالاهاي اساسي مورد نياز مردم، قيمت گذاري کالاها و نظارت و بازرسي بر واحدهاي صنفي از مهمترين وظايف ستاد تنظيم بازار است که اين اقدامات در راستاي بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضايت آنان انجام مي گيرد .

فرماندار خاش با تأکيد بر نظارت دقيق بر بازار و رصد قيمت ها به صورت مستمر افزود: براي ممانعت از افزايش غيرقانوني و بي ضابطه قيمت ها بايد کنترل و نظارت مستمر بر قيمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود .

مقام عالی دولت در خاش تصریح کرد: فعالیت حدود سه هزار واحد صنفی و تولیدی و خدماتی کار نظارت را بر بازرسان دشوار کرده است .

مهدی اسماعیلی مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت خاش هم بیان کرد: تشکیل پرونده های تخلف صنفی و جریمه کردن متخلفان نسبت به سال قبل تشدید شده و همچنان تلاش می کنیم خدمات با آسانی به مردم ارائه شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: