• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-4514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بارندگی «کمبل سلیمان» به 57 میلی متر رسید

رئیس اداره هواشناسی چابهار با بیان اینکه همچنان بارش در شهرستان چابهار ادامه دارد، افزود: بیشترین بارندگی های رخ داده در چابهار تا ساعت 06:30 صبح امروز مربوط به ایستگاه بارانسجی دهستان «کمبل سلیمان» با 57 میلی متر است .

محمدرضا سالاری فنودی در گفت و گو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: از ایستگاه بارانسجی «تیس» در کنار شهر چابهار نیز تا این لحظه 53 میلی متر باران ثبت شده است که به سبب شدت بارندگی برخی معابر این منطقه دچار آبگرفتگی شده است .

وی با بیان اینکه در پلان چابهار نیز تا دیشب 66 ملی متر باران گزارش شده است، افزود: با توجه به تداوم بارش ها طی شب گذشته و امروز در پلان چابهار، میزان بارندگی های این منطقه بیشتر خواهد بود .

رئیس اداره هواشناسی چابهار تصریح کرد: با توجه به شدت بارش ها، توصیه می شود از ترددهای غیر ضروری در نواحی فعالیت سامانه بارشی به ویژه در حاشیه رودخانه ها خودداری شود .

سالاری با اشاره بر اینکه بارش باران در شهر چابهار همچنان ادامه دارد، گفت: تا ساعت 06:30 صبح امروز مجموع بارندگی های شهر چابهار به 15.8 میلی متر رسیده است که انتظار می رود با توجه به تداوم بارش ها، این مقدار در ساعات اینده بیشتر نیز شود .

وی ادامه داد: در دهستان «باهوکلات» چابهار نیز بارش های قبال توجهی رخ داده به طوریکه تا این لحظه 27 میلی متر باران در ایستگاه بارانسنجی  این محدوده ثبت شده است .

رئیس اداره هواشناسی چابهار تصریح کرد: بر اساس خروجی مدل های هواشناسی این سامانه بارشی امروز نیز همانند روز یکشنبه ادامه پیدا کرده و اکثر نواحی جنوبی و مرکزی استان را فرا می گیرد. البته برخی نواحی نیمه شمالی استان نیز با شدت کم شاهد فعالیت این سامانه بارشی خواهند بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: