• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-2986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احداث و تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دلگان

فرماندار شهرستان دلگان در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از تخصیص مبلغ 20میلیارد ریال برای احداث و تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه خواهران و خوابگاه شبانه روزی فنی و حرفه ای در این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از برگزاری نشست صمیمی با مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در راستای تاثیر آموزشهای مهارتی در اشتغالزایی خبر داد .

فرماندار شهرستان دلگان در این نشست اظهار کرد: با توجه به تاثیر آموزشهای مهارتی در اشتغال برای تجهیز و راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه خواهران و نیز راه اندازی خوابگاه شبانه روزی مبلغ 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات فرمانداری تخصیص خواهیم داد .

مجتبی شجاعی افزود: توسعه فرهنگ مهارت آموزی موضوعی نیست که به تنهایی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای در استان بتواند آن را انجام دهد و همکاری تمامی مسئولین، آحاد جامعه و خانواده ها را می طلبد تا افراد را از همان سنین ابتدایی با فراگیری آموزش های مهارتی آشنایی پیدا نمایند .

اولیایی در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های  بی دریغ فرماندار  شهرستان دلگان  نسبت به آموزش های مهارتی به بیان ماموریت های سازمان  آموزش  فنی  و حرفه  ای کشور  پرداخت و برای تجهیز کامل مرکزآموزش فنی و حرفه ای این شهرستان قول مساعد داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: