• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-6814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/همه می آییم/

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد؛
22 بهمن نمایش اقتدار ملی و وحدت در سیستان و بلوچستان

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان در 22 بهمن امسال اقتدار ملی و وحدت و انسجام را به نمایش گذاشته و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: امسال با شکوه‌تر و منسجم‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

آیت الله سلیمانی در ادامه اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است پیام های زیادی برای دوستان و دشمنان این انقلاب دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است پیام های زیادی برای دوستان و دشمنان این انقلاب دارد.

وی بیان کرد: دشمنان تبلیغ می کنند که مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور نداشته باشند اما حضور مردم باطل کننده نقشه های شوم آنان خواهد بود.

سلیمانی افزود: امروز کشور به دلیل تحریم های ظالمانه دشمنان با مشکلاتی در بخش اقتصاد مواجه است و دشمن دتلاش می کند با استفاده از این مشکلات، حضور مردم را کمرنگ کند، اما به طور یقین ملت ایران این بار هم با خلق حماسه ای عظیم، دشمنان را ناامید خواهند کرد.

وی تصریح کرد: مستکبران جهان از همان آغاز پیروزی انقلاب تمام توان خود را برای دور کردن مردم از این نهضت الهی به کار بستند، اما همواره ناکام ماندند و حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی خواهد بود و دشمنان را خجالت زده می کند.

وی تاکید کرد: حفظ نظام، حمایت از رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه از وصیت شهدا است.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: با رهبری امام و حضور مداوم و گسترده  مردم در صحنه‌های مختلف، چهل سال از انقلاب گذشت و وارد دهه پنجاه انقلاب می‌شویم،  نگاه امام به پیروزی انقلاب یک نگاه  قدسی و فرا زمینی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: