• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-985-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/همه می آییم/

نماینده ایرانشهر:
22 بهمن در انقلاب یک اصل و نقطه عطف است

نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند و ۲۲ بهمن در انقلاب یک اصل و نقطه عطف است.

امینی فرد در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: امسال مردم با حضور گسترده خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکبار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و رهبری انقلاب تجدید میثاق می کنند.

نماینده ایرانشهر در ادامه گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی ملت ایران و درهم شکستن ابهت شرق و غرب و اثبات ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت‌های پوشالی و ظالم جهان بود.

وی اظهار کرد: امسال نیزهمچون سالهای قبل باید حضور هوشمندانه‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم تا این حضور پشتوانه محکمی برای سیاست داخلی و خارجی ما باشد و قطعا این حضور پاسخ مناسبی را در سطح بین المللی خواهد داشت و به تهدیدات دشمنان پاسخ محکمی می‌دهد.

امینی فرد گفت: یکی از صحنه‌های پرشکوه و ماندگار انقلاب، حضور گسترده مردم در راهپیمایی سراسری 22 بهمن است که همانند سال‌های گذشته در سیستان و بلوچستان نیز برگزار می‌شود و شکوه عظمت حضور مردم استان در کشور بازهم چشمگیر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن شناسنامه انقلاب است و حضور مردم در این روز بزرگ نشان می‌دهد آنها پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با حضور هر ساله خود را راهپیمایی این روز با شعارهای خود فریاد عزت خواهی، استقامت و استقلال طلبی را سر خواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: