• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح مرکز تجمیع خطوط فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان

با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی استان.،فرمانده قرارگاه جنوب شرق، مرکز تجمیع خطوط فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افتتاح شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان فرمانده قرارگاه جنوب شرق در این مراسم اظهار کرد: امروز در  سایه وحدت، انسجام و اتحاد همه سیستم های دولتی و نظامی توسعه و پیشرفت را رقم می زنند اما دشمن  تلاش میکنند چهره  استان را نا امن جلوه دهند .

سردار محمد مارانی با اشاره به اینکه مردم همه پشتیبان نظام هستند گفت: مردم صاحب انقلاب  هستند و همیشه در صحنه های سیاسی آماده هستند و اینبار نیز در ۲۲ بهمن با عشق و علاقه به صحنه می آیند .

استاندار سیستان وبلوچستان نیز در این مراسم اظهار کرد: صاحبان زر و تزویر ادعا میکردند که انقلاب چهل سالگی را نخواهد دید اما  انقلاب با اقتدار به کار خود ادامه داده و توسعه همت جانبه را دنبال خواهد داشت .

وی افزود: تحریم ها نیز با تدبیر و هم افزایی و همراهی مردم و مسؤولان پشت سرخواهد گذاشته شد، تمام این موفقیت ها بخشی از  همت والای متولیان امنیت بود که تلاش شبانه روزی دارند تا ما آرامش و آسایش داشته باشیم .

این مسؤول گفت: افتتاح این مرکز ترویج فرهنگ است که این اقدامات برای آسایش و آرامش روحی ملت ایران و مردم سیستان و بلوچستان است، نوع نگاه باید متفاوت باشد و شرایطی را باید به وجود اوردیم که همه کمک کنند .

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: آنچه مهم است این است امکانات برای رفاه مردم است که باید به,شکل درست از ان ها استفاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: