• چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9712-2287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

زنگ نیکوکاری در ۲۸۸ مدرسه سیستان و بلوچستان نواخته شد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با آغاز جشن نیکوکاری زنگ نیکوکاری در ۲۸۸ مدرسه شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان نواخته شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مهدی میرامامی، افزود: هدف از برگزاری جشن نیکوکاری هرساله کمک و مساعدت به نیازمندان و فقرا جامعه به ویژه ایتام است .

وی افزود: امسال از ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه سال‌جاری به مدت سه روز همزمان با سراسر کشور جشن نیکوکاری در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود .

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  امروز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه زنگ نیکوکاری به صورت نمادین در مدرسه حضرت معصومه (س) شهرستان زاهدان و همزمان با سراسر استان سیستان و بلوچستان در ۳۳ منطقه شهرستان‌های این استان مدیران آموزش و پرورش و روسا کمیته امداد با حضور مسئولان ارشد استان و شهرستان فرمانداران، بخشداران، ائمه جمعه و جماعات، حامیان و خیران نیکوکار برگزار شد .

میرامامی یادآور شد: روز پنجشنبه پایگاه‌های جشن نیکوکاری در معابر اصلی شهرستان های این استان آماده شده و خیلی از کسبه، بازاریان، گروه های هنری ورزشی اتحادیه‌ها، نخبگان، جامعه پزشکان، حامیان، نیکوکاران  و مردم سخاوتمند استان سیستان و بلوچستان می توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق این پایگاه‌ها به نیازمندان اهدا کنند

وی گفت: همچنین روز جمعه ۱۷ اسفند ماه در میعادگاه های نماز جمعه با استقرار پایگاه های جشن نیکوکاری این نهاد آماده دریافت کمک های افراد نیکوکار و نمازگزاران به خانواده‌های  نیازمند این استان است همچنین  ائمه تشیع و تسنن از طریق تریبون نماز جمعه برنامه های هفته احسان را تببین خواهند کرد .

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: هزار و ۵۹ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های نقدی و کالای مردم نیکوکار این استان آماده شده که ۲۸۸ پایگاه مربوط به مدارس برخوردار، ۶۵ پایگاه مراکز نیکوکاری، ۲۵۳ مساجد، دفاتر کمیته امداد، میادین اصلی شهرها و مصلاهای نمازجمعه است .

میرامامی خاطرنشان کرد: همچنین نیکوکاران استان سیستان و بلوچستان می توانند با استفاده از کد دستوری # ۰۵۴*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به جشن نیکوکاری و یا سایر سرفصل های کمیته امداد واریز کنند .

وی گفت: جشن نیکوکاری تاپایان اسفندماه سال جاری با هدف کمک به افراد مستضعف و محرومان با همکاری سازمان صداوسیما، مراکزنیکوکاری، آموزش‌وپرورش و سازمان دانش‌آموزی، چهره های علمی، نخبه، خیران، مدیران ارشد دستگاه های اجرایی، گروه های هنری ، ورزشکاران و خیران این استان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: