• چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-5614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مشارکت 41 تیم سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در طرح سلامت نوروزی

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 82 بازرس سلامت محیط وکار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در قالب 41 تیم در طرح بسیج سلامت نوروزی بر مراکز تهیه و توزیع موادغذایی واماکن بین راهی  استان نظارت خواهند داشت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر سید مهدی طباطبایی افزود: طرح بسیج سلامت نوروزی با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز مشکلات بهداشتی و اپیدمی های بیماری های منتقله از آب و غذا هر ساله در استانهای کشور اجرایی می شود، خاطر نشان کرد: این  طرح با هدف نظارت بر مراکز تهیه و توزیع موادغذایی از 20 اسفند در سیستان و بلوچستان آغاز و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت .

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: هفت هزار و 297 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و هزارو 858  مکان عمومی وبین راهی در طرح نوروزی مورد بازرسی و نظارت کارشناسان بهداشت محیط سیستان و بلوچستان قرار می گیرد .

وی خاطر نشان کرد: سامانه گویای 190 به طور شبانه روزی آماده رسیدگی به شکایات بهداشتی هموطنان است ..

دکتر طباطبایی تصریح کرد: بازرسان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و اماکن عمومی نسبت به معرفی آنها به تعزیرات حکومتی اقدام می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: