• دوشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-2386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد؛

اسکان نوروزی در بیش از هزار کلاس درس سیستان و بلوچستان/
خدمات اسکان در سه گروه الف، ب و ویژه ارائه می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یک هزار و ۱۴۳ کلاس درس استان برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ آماده‌سازی شده است، اظهار داشت: رزرو اینترنتی کلاس‌ها از سوم اسفندماه و رزرو اینترنتی باشگاه فرهنگیان و خانه‌های معلم سیستان و بلوچستان از پنجم اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۴ اسفندماه ادامه دارد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علیرضا نخعی افزود: افراد متقاضی می‌توانند از طریق سایت (www.eskan.medu.ir) اقدام به نام‌نویسی و رزرو مکان در شهر مورد نظر کنند و در حال حاضر بازدید از مدارس طرح اسکان در رابطه با بهداشت و اصول ایمنی آن‌ها انجام شده و تقریباً سعی شده از مدارس نوساز و جدید در این رابطه استفاده شود .

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: نوروز سال آینده خدمات اسکان در مدارس سیستان و بلوچستان در سه گروه الف، ب و ویژه ارائه می‌شود که در ناحیه یک زاهدان ۸ مدرسه با ظرفیت ۱۰۲ کلاس از تقسیم‌بندی نوع الف برای این طرح مد نظر قرار گرفته شده است .

نخعی تصریح کرد: در مجموع در شهر زاهدان ۱۶ پایگاه اسکان نوروزی با ۱۷۲ کلاس درجه الف با ظرفیت ۵ نفر برای هر کلاس پیش‌بینی شده است .

وی گفت: تمهیدات لازم برای اسکان بهتر فرهنگیان در سیستان و بلوچستان صورت گرفته که اسکان فرهنگیان از ۲۴ اسفندماه در استان آغاز و احتمالاً تا ۱۴ فرودین‌ماه ادامه دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: