• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتخاب چابهار برای میزبانی مسابقات کبدی جوانان جهان

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین رویداد ورزشی کبدی جهان به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، جلسه تعیین میزبانی رقابتهای جهانی کبدی جوانان با حضور دکتر اورسجی رئیس فدارسیون کبدی ایران و ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و سایر نمایندگان استان‌ها در محل فدارسیون برگزار شد .

ادهم کرد، مدیرکل ورزش جوانان استان در این باره گفت: در این جلسه 7 استان سمنان، اردبيل، قزوين، آذربايجان غربي، خوزستان، فارس و سيستان و بلوچستان متقاضي ميزباني مسابقات بودند كه در نهايت 3 استان فارس، قزوین و سيستان و بلوچستان به عنوان كانديداي نهايي مسابقات انتخاب شدند .

وی افزود: با توجه به همکاری و شرایط ایده آل میزبانی شهرستان چابهار، استان‌های دیگر به نفع میزبانی سیستان و بلوچستان انصراف دادند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد، ناظرین کنفدراسیون جهانی کبدی پس از بازدید از شرایط اسکان و سالنهای برگزاری مسابقات در شهرستان چابهار تصمیم نهایی صادر خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: مسابقات کبدی در رده جوانان تا کنون در هیچ نقطه از جهان برگزار نشده است، با همکاری منطقه آزاد چابهار برگزاری این مسابقات در آبانماه 98،  مهمترین رویداد ورزشی در تاریخ کبدی جوانان در استان سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: