• پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-3314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیش از 48 هزار مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 48 هزار و 739 نفر در این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی(بهرفت) پیوستند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ رسول راشکی افزود: طرح ملی بهرفت از 27 اسفندماه در 40 پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی مستقر در سطح سیستان و بلوچستان آغاز شد .

وی افزود: کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز گفت: 32 هزار و 772مسافر از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند .

وی افزود: همچنین 56 هزار و 583 نفر از فضاهای دوستدار کودک، 72 هزار و 031 نفر از چادرهای نوروزی و 33هزار و 894 نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند .

راشکی ادامه داد: 830 خواهر و 1213 برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی می پردازند .

وی اظهار داشت: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل 58 هزار و 471 بروشور، 33 هزار و 913 عدد نقشه و82019 سایر محصولات دیگر بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: