• جمعه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 981-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

اقتصاد به سمتی گرایش یابد که کسب و کارهای مولد احیا شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: باید اقتصاد به سمتی گرایش یابد که کسب و کارهای مولد احیا شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام مصطفی محامی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان افزود: نامگذاری امسال به نام رونق تولید بیانگر توجه رهبر معظم انقلاب به مسائل اقتصادی است و توجه به رونق تولید استقلال اقتصادی را به دنبال دارد.

امام جمعه زاهدان در ادامه به موضوع سیلاب های اخیر در برخی مناطق کشور نیز اشاره کرد و گفت: بارندگی های اخیر باعث شد کشور ما از خشکسالی نجات پیدا کند اما در کنارش برخی اتفاقات تلخ هم بود و باعث شد تلفات جانی و مالی بسیار برجای بگذارد .

محامی تصریح کرد: در چند روز گذشته مناطقی از کشور درگیر سیل شده اند و تلفات جانی هم داشتیم و همینطور خسارات مالی، پس خیر و شر همیشه هست، اما با این بارندگی های اخیر باعث شد کشور ما از خشکسالی نجات پیدا کند و این خیر است اما شر هم در کنارش بود و باعث شد بسیاری تلفات برجا بگذارد.

وی اظهار کرد: مسئولین در کنار سیل زدگان استان بوده اند که جای تشکر دارد اما باید در کارها و کمک رسانی به مناطق سیل زده تسریع بیشتری داشته باشند.

خطیب نماز جمعه زاهدان بیان کرد: نیروهای نظامی، بسیج، جهادی در کنار مردم بصورت خودجوش در کنار سیل زدگان بودند که این نیز جای تقدیر و تشکر را دارد.

وی همچنین افزود: در فصل بهار هستیم و فصل رویش گلها و شکوفه دادن درختان پس همه میبینیم که خداوند متعال می‌تواند درختان در خواب خفته را بیدار و زنده کند پس ما هم باید خودمان را کنترل کنیم تا در قیامت مجدد زنده خواهیم شد تا بتوانیم با اعمال خوب رستگار شویم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: