• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

رونق تولید، وجهه همت همه شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رونق تولید، اشتغالزایی و رونق بازار فروش ، صادرات و برون رفت از رکود را درپی دارد و باید وجهه همت همه شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، احمد علی موهبتی در دیدار با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان افزود: برای تحقق شعار امسال باید تولید خود را افزایش دهیم و به حمایت از کالای ایرانی متعهد باشیم.

وی در ادامه اظهار کرد: برای ایجاد اشتغال، مبارزه با بیکاری، حفظ استقلال اقتصادی، بی اثرسازی تحریم اقتصادی دشمن، پیشرفت کشور و بهبود معیشت مردم تولید باید رونق بیابد.

استاندار افزود: پیام نوروزی مقام معظم رهبری؛ یعنی تاکید بر "رونق تولید" با مشارکت همه مردم، نهاد ها، گروه ها و دستگاه های اجرایی در امور محقق خواهد شد و تحقق این مهم؛ مطمئنا عزتمندی را برای کشور ما به ارمغان می آورد .

موهبتی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور کار سنگین و سختی در سال 98 داریم؛ اما مردم و مسئولین ما برای روز های سخت ساخته شده اند و با همراهی و همگرایی، اقداماتی انجام خواهد شد که رضایتمندی مردم که همانا رضایت خداوند نیز در آن است، فراهم شود .

وی بیان کرد: نگاه ویژه مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و مجموعه مسئولان کشوری به استان سیستان و بلوچستان فرصتی برای ارائه خدمت بی منت ما مسئولان به مردم این دیار است .

وی تاکید کرد: مسئولان استانی با همه کمبودها در زمینه نیروی انسانی، تجهیزات و سایر چالش‌های پیش‌رو، بهترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: