• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-2284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در ایام نوروز انجام شد؛

مصرف بیش از ۵۶ میلیون لیتر بنزین در منطقه زاهدان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: بیش از ۵۶ میلیون لیتر بنزین در تعطیلات نوروز امسال (از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۷ فروردین ۹۸) در منطقه زاهدان مصرف شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، غلام محمد احمدی افزود: با اقدامات انجام شده در راستای تامین و توزیع به موقع فرآورده های نفتی ، سوخت مورد نیاز مسافرین نوروزی به نحو مطلوب عرضه شد و خدمات رسانی به مسافرین استان همچنان ادامه دارد .

احمدی با اشاره به رشد ۳۳ درصدی مصرف بنزین در ایام نوروز امسال نسبت به مشابه سال قبل ، مقدار توزیع این فرآورده در این مدت را ۵۶ مییلیون و ۸۱۸ هزار لیتر عنوان کرد و گفت: بطور میانگین در ۲۲ روز تعطیلات نوروز (از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۷ فروردین ۹۸) روزانه بیش از دو میلیون و ۵۸۰ هزار لیتر بنزین توزیع شده است .

خانقایی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز آمار تردد خودروها در جاده های سیستان و بلوچستان را در تعطیلات نوروز امسال بیش از چهار میلیون و ۱۶۴ هزار تردد اعلام کرده و ابراز داشته ، این میزان تردد ، نسبت به مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است .

منطقه زاهدان یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با دارا بودن چهار ناحیه ( زاهدان، زابل ، خاش و سراوان)، سه انبار نفت تدارکاتی و دو مرکز سوختگیری هواپیمایی ، وظیفه تامین و توزیع سوخت ، در شمال ، مرکز و بخش هایی از جنوب استان سیستان و بلوچستان را به عهده دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: