• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-2384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهره‌مندی 19 هزار مشترک در دلگان از نعمت برق

فرماندار دلگان گفت : 19 هزار مشترک در شهرستان دلگان از نعمت برق بهره مندند .

مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: 91 درصد کنتورهای منصوبه مشترکین شهرستان دیجیتال هستند که قابلیت رصد ولتاژ و برنامه ریزی جهت رفع افت ولتاژ را دارند که از این حیث رتبه اول استان را دارا هستیم .

وی افزود: افزون بر دو سال است که بلافاصله پس از اتمام تابستان با برنامه ریزی و برگزاری جلسات مکرر جهت اجرای پروژه های گذر از پیک با معضلات نوسانات و قطعی برق مقابله می شود .

شجاعی گفت: تمامی قبوض مشترکین بصورت پیامکی و با حذف قبوض کاغدی صورت می گیرد که در این زمینه جزو استانهای برتر کشور میباشیم .

فرماندار دلگان بیان کرد: بیشتر برق شهرستان در حوزه های کشاورزی و خانگی مصرف می شود بطوری که در سال 97 از مجموع 302 میلیون کیلووات ساعت مصرفی، 47 درصد در تعرفه کشاورزی و 41 درصد در تعرفه خانگی مصرف شده است .

وی ادامه داد: جهت رفاه مشترکین 4 دستگاه کامیونت اتفاقات با پیشرفته ترین تجهیزات نظیر تبلت مجهز به جی پی اس با قابلیت رصد دقیق ادرس مشترک با استفاده از کد ارتباطی مشترک در جهت رفع مشکل ،بی سیم موتور برق و ... و یکدستگاه جرثقال نو به ناوگان مدیریت برق اضافه شده است .

شجاعی گفت: عمده فعالیت ها در 4 حوزه اصلاح و بازسازی، توسعه روستایی و برقرسانی به روستاهای فاقد برق خلاصه می شود.

به گفته وی در حوزه اصلاح و بازسازی که شامل دو بخش فشار متوسط و ضعیف می گردد برنامه کاری رصد ولتاژهای کنتورها و برنامه ریزی جهت رفع میباشد که خدمات خوبی نظیر احداث پست، نصب بوستر، افزایش قدرت ترانس ها و نصب جدید ترانس  در این زمینه ارائه شده و تنها مشکل در حوزه فشار متوسط خط باغنیل جلگه میباشد که ان شاءالله با روی کار آمدن پست چاه علی مشکل مرتفع می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: