• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار دلگان:

آمریکایی‎ها در تروریستی خواندن سپاه از پیش باخته هستند

فرماندار شهرستان دلگان در سیستان و بلوچستان گفت: تروریستی خواندن سپاه که نهادی مردمی و خدمتگذار ملت و یاور مظلومان بوده، از سوی ترامپ و سران آمریکایی بر خلاف قوانین بین المللی است .

مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: اقدام خلاف قانون و عرف بین‌الملل آمریکا با قرار دادن نام سپاه پاسداران در زمره گروههای تروریستی با طیفی از اهداف از جمله کاهش فشار روانی و عینی بر تروریستها از جمله داعش در منطقه در پی شکست های پیاپی این گروهها، فشار اقتصادی بر جمهوری اسلامی ایران، بی ثبات کردن منطقه و... قطعا چنین سناریویی برای آینده صلح و ثبات منطقه خطرناک است .

وی بیان کرد: بیان این موضوع از جانب آمریکاییها، همزمان با سیل اخیر در کشور و ممانعت آمریکاییها از ارسال برخی کمکهای امدادی و دارویی و نقدی به کشور و تشدید تحریمها در ماههای گذشته و بدعهدی های آمریکاییها، گوشه ای از اقدامات خصمانه شیطانی امریکاییهاست و این در حالی است که آمریکاییها غافل از همبستگی و وحدت گروههای مختلف و ارگانها و قوا و نهادهای ایران هستند .

شجاعی ادامه داد: تحریم سپاه پاسداران و اقدام آمریکاییها در گنجاندن نام سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی، در عین مضخک بودن،  اقدامی غیر‌قانونی و بدعتی خطرناک در قواعد بین المللی است چرا که یک نهاد مردمی و حاکمتی را به تروریسم متهم کردن، بی سابقه است ‌و تنها یکی از صدها  مصادیق روشن، خباثت آمریکاییهاست .

فرماندار دلگان گفت: آمریکاییها در این اقدام از پیش باخته، امیدوارند از نفوذ و قدرت منطقه‌ای ایران و سپاه بکاهند، فشار اقتصادی را افزایش دهند و به وحدت داخلی خدشه وارد کنند که به امید خدا در تمام پیش فرضهای باطل از پیش شکست خورده اند و سپاه پاسداران قدرتمند تر از همیشه با حمایت و اقبال عمومی و ملی مردم و با پشتوانه ایمان و اعتقادات به راه ارزشمند خود ادامه میدهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: