• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-10714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ارائه خدمات بیمه سلامت به مددجویان کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: همه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سسیستان و بلوچستان از خدمات بیمه سلامت بهره مند می شوند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، عبادی افزود: با امضاء تفاهم نامه بین کمیته امداد و بیمه سلامت، از ابتدای امسال، بیمه سلامت و طرفهای قرار داد آن، همه خدمات بیمه ای و درمانی را به مدجویان کمیته امداد ارائه می دهند .

عبادی بیان کرد: سال گذشته 14 میلیارد تومان هزینه بیمه مدجویان کمیته امداد در استان بوده است که این بودجه به بیمه سلامت افزوده شده است و امسال کمیته امداد بودجه ای تحت عنوان حمایت های بیمه ای از مددجویان نخواهد داشت .

وی گفت: مدجویان این نهاد تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند کارتهای بیمه کمیته امداد خود را با دفترچه های بیمه سلامت تعویض کنند .

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان هم در این مراسم گفت: بر اساس برنامه توسعه ششم باید بیمه پایه مدد جویان کمیته امداد را تحویل می گرفتیم .

عباسی با بیان این که در استان 44 هزار مددجو کمیته امداد داریم، افزود: این تفاهنامه شامل شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت است و شهرها و روستاهای با جمعیت کمتر، پیش از این به بیمه سلامت افزوده شده بودند .

وی گفت: هزینه تبدیل هر کارت بیمه کمیته امداد به دفترچه بیمه سلامت 3 هزار تومان است که این هزینه را کمیته امداد تقبل کرده و مددجویان هیچ گونه هزینه ای را پرداخت نمی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: