• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ظرفیت مناسب سیستان وبلوچستان برای توسعه دامپروری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان در اولین نشست شورای هماهنگی این سازمان که با هدف تعیین سیاست ها، برنامه ها خط مشی سازمان در سال جدید برگزار شد گفت؛ تبیین گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب وشعار سال که تحقق رونق تولید است وظیفه سنگینی برعهده بخش کشاورزی نهاده شده که همگام مسئولین کشور در رسیدن به این اهداف تلاش کنیم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر غلام حیدر زورقی افزود: بارش رحمت الهی و ورود آب به منطقه سیستان شرایطی ممتاز برای بخش کشاورزی فراهم آورده تا متعهدانه در راستای رونق تولید برنامه ریزی کنیم و این مهم زمانی به نتیجه خواهد رسید که همدلی و هماهنگی در همه زیر بخشهای کشاورزی استان ایجاد شود.

وی تصریح کرد: افزایش و رونق تولید نیاز به سرمایه‌گذاری و سرمایه گذار است وبرای جلب سرمایه میبایست درخصوص جلب سرمایه تسهیل گری در امور را دنبال کنیم .

وی بیان کرد: سیستان وبلوچستان برای توسعه دامپروری ظرفیت مناسبی دارد و این سازمان نیز برای رونق گرفتن صنعت دامپروری استان برنامه ریزی وِیژه ای در دستور کار قرار داده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: مهمترین راه ارتقای امنیت افزایش تولید است و استان سیستان وبلوچستان شرایط مناسبی برای افزایش تولیدات در بخش کشاورزی خصوصا در زمینه دامپروری و تولید ات گلخانه‌ای دارد .

وی تاکید کرد: رفع موانع تولید وظيفه ذاتی ماست و به پشتوانه همکاری بخشی به معنی واقعی به افزایش ورونق تولید خواهیم رسید.

دکتر زورقی گفت: شرایطی که تحریم ها به کشور تحمیل کرده مسئولیت همه ما بیش از پیش کرده تا با تولید بیشتر نیازهای اساسی جامعه را تامین ورضایتمندی وامیدواری به مردم هدیه نماییم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: