• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید فرماندار بر ارتقاء دانشگاه دریانوردی چابهار به دانشگاه ملی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در نشست هم اندیشی که با حضور رییس ، اعضای هیات رییسه دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار و مسوولان شهرستان برگزارشد اظهار کرد: می طلبد دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار به دانشگاه ملی دریانوردی کشور ارتقاء یابد تا بتوانیم، تخصص های دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را نیز به کشورهای منطقه صادر کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، رحمدل بامری بیان کرد: پیشرفت ها و توسعه هدفمند این دانشگاه در حوزه های عمرانی، پژوهشی ،فرهنگی و دانشجویی را به حق می توان نتیجه مدیریت جهادی دکتر نصیری به عنوان رییس دانشگاه و تیم همراهش ، عنوان کرد که اگر این روحیه و تلاش جهادی نبود ما امروز نمی توانستیم شاهد این سطح نوین موفقیت دانشگاه در بین دانشگاههای تراز اول کشور باشیم.

بامری خاطر نشان کرد: این دانشگاه تخصصی با ارتقاء به دانشگاه ملی دریانوردی می تواند به عنوان گره گشای بسیاری از مشکلات کشور در زمینه صنعت استراتژیک دریایی اقدامات چشمگیری را با توجه به توان تخصصی خود صورت دهد .

رییس دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز در ادامه با ارائه گزارش عملکرد دانشگاه در زمینه های عمرانی، ورزشی، فرهنگی و دانشجویی، فضای سبز و محوطه سازی اظهار کرد: با تلاش مدیران، دانشگاه توانسته ایم در بسیاری از ابعاد کارهایی را انجام دهد که بالاتر از دانشگاههای تراز اول کشور باشد .

دکتر محمود نصیری خاطر نشان کرد: در سال 97 توانستیم در زمینه های پژوهشی،  فرهنگی و دانشجویی مقام های برتر را در بین دانشگاههای کشور کسب کنیم که بطور حتم در سال جاری نیز شاهد کسب موفقیت های بیشتری از دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: