• یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری جشن سلامت و تقدیر از فعالین این عرصه در خاش

مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان خاش گفت: هفته سلامت فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات موجود، در قالب برنامه ای منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه های مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتررضا کرد دراین مراسم با اشاره به شعار هفته سلامت"پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا" و روزشمار این هفته به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه سلامت در سال 97 در قالب طرح تحول نظام سلامت و برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا در سال 98 پرداخت و از افتتاح مرکز جدید آموزشگاه بهورزی شهرستان خاش طی روزهای آتی خبر داد .

در این مراسم امام جمعه شهرستان خاش با تقدیر از خدمات حوزه سلامت گفت: حفظ سلامتی به عنوان یک وظیفه به عهده ماست و ما موظفیم به عنوان یک تکلیف شرعی هر چیزی که مضر به سلامتی ماست را کنار بگذاریم .

فرماندار شهرستان خاش نیز از نیروی انسانی بعنوان سرمایه معنوی هر سیستم یاد کرد و تصریح کرد: آنچه می بایست در خصوص نیروی  انسانی به ان توجه نمود حفظ و نگهداشت سلامتی و روحیه نشاط در آنهاست که حوزه سلامت خاش در این راستا اقدامات و برنامه های قابل تقدیری انجام داده است .

علی کرد نمایند مردم خاش در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک هفته سلامت به تمامی پیشگامان و تلاشگران این عرصه در مورد اهمیت مشارکت های مردمی در ارتقاء سلامت جامعه سخنانی را ایراد نمود .

در پایان این مراسم لوح سپاس و هدایایی به فعالین حوزه سلامت شبکه بهداشت ودرمان و مجتمع عالی سلامت و نیز مجموعه های تحت پوشش آن اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: