• چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-3084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس قوه قضاییه:

دشمنان به دنبال تسلیم شدن ملت ایران مقابل خواسته های خود هستند

رئیس قوه قضاییه گفت: دشمنان به دنبال تسلیم شدن ملت ایران مقابل خواسته های خود هستند که همگان با پیروی از رهبر معظم انقلاب و شهدا هرگز زیر بار این ذلت نخواهند رفت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و سران طوایف و بزرگان سیستان و بلوچستان، ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان را از ویژگی های کریمان عنوان و اظهار کرد: تجربه چندین ساله نشان داده که هرگز نمی توان به دشمنان اعتماد و به بیگانگان اتکا کرد و تنها راه موفقیت اتکا به توانمندی ها، ذخایر مادی و معنوی داخلی است.

رئیسی جوانان را مهمترین نیروهای پای کار برای توسعه کشور برشمرد و تاکید کرد: باید با برنامه ریزی و پیگیری زمینه مسوولیت پذیری و استفاده از توان نیروهای داخلی را فراهم کرد .

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه جایگاه خانواده شهدا همیشه رفیع است، گفت: خانواده معظم شهدا پرچمدار ارزش های انقلاب اسلامی هستند .

وی بیان کرد: خانواده شهدا در هر جایگاهی که خدمت کنند به عنوان پرچمدار ارزش های انقلاب اسلامی جایگاه والایی دارند .

رئیس دستگاه قضا اظهار کرد: مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بیش از یک هزار سال در کنار یکدیگر زندگی سراسر وحدت، یکپارچگی و محبت داشته اند که این امر توسعه منطقه و زندگی سعادت بخش را برای آنان تضمین می کند .

وی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان مرزدار حوزه فرهنگی و مرزدار اقلیمی هستند گفت: مردم این دیار با برخورداری از صفات بارز و شایسته نظیر دلدادگی به خداوند و ارزش های الهی همواره به بهترین نحو کرامت انسانی را به نمایش گذاشتند .

رئیس قوه قضاییه بخشش مال، آبرو و جان را از جلوه های کرامت برشمرد و افزود: شهدا با بخشیدن جان خود زیباترین نوع کرامت را به نمایش گذاشته اند .

وی از مردم مرزدار و نیروهای نظامی سیستان و بلوچستان در دفاع از تمامیت ارضی کشور قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: