• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-8114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وعده استاندار سیستان و بلوچستان برای برخورد با قاچاق سوخت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افرادی که با کارتی غیر از کارت ماشین مورد نظر سوخت تهیه می کنند متخلف محسوب شده و چنانچه جایگاه های سوخت این موضوع را مدیریت نکنند با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان و به نقل از روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی در نشست کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان افزود: با افراد معدودی که در حوزه قاچاق رفتارهای ناهنجاری از قبیل تردد های خارج از سرعت مجاز در جاده ها و سرپیچی از قانون را رواج می دهند به طور جدی برخورد خواهد شد .

وی ادامه داد: برخورد قانونی و جدی با قاچاقچیان که بی‌رویه در سیستان و بلوچستان سوخت حمل می کنند و مخل آرامش شهروندان شده اند صورت می گیرد .

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دوربین در گلوگاه ها برای کنترل قاچاقچیان خارج از استان که به نام مردم استان و به کام دیگران موادسوختی را قاچاق می کنند نصب خواهد شد .

موهبتی بیان کرد: فروش سوخت مرزنشینان در مرز بر اساس عرضه و تقاضا انجام خواهد شد و این هفته سهمیه سوخت مرزنشینان متفاوت از قبل خواهد بود .

وی گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز پمپ بنزین ها با هماهنگی مقامات قضایی تخریب و با خودروهایی که با پلاک مخدوش یا بدون پلاک تردد می کنند برخورد قانونی خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: همکاری تمام شهروندان با نیروهای انتظامی در خصوص شناسایی خودروهای پلاک مخدوش و بدون پلاک ضرورت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: