• پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست فرمانداری سراوان معرفی شد

علیرضا شهرکی در حکمی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست فرمانداری سراوان منصوب و از خدمات درویش نارویی فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: در سراوان نابسامانی در موضوع سوخت وجود دارد و سوخت باید به گونه ای مدیریت شود که مردم سیستان و بلوچستان در برآورد نیازهای خود با مشکلی مواجه نشوند .

زینی وند افزود: قاچاق سوخت باعث توقف تولید و کسادی در مشاغل پایدار شده است .

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: همچنین شنیده می شود که برخی از دانش آموزان با ترک تحصیل به سمت شغل های کاذب روی آورده اند .

وی افزود: از علما و صاحبان تریبون انتظار داریم اگر با مدیری به دلیل هنجار شکنی و قانون شکنی برخورد قانونی شد از اجرای قانون دفاع کنند .

سرپرست فرمانداری سراوان نیز در این جلسه گفت: رهبر معظم انقلاب این خطه از ایران اسلامی را به شهرستان علم و فرهنگ خطاب فرموده اند .

علیرضا شهرکی افزود: به طرف همه علما و مردم سراوان دست یاری دراز می کنیم تا جایگاه علم و فرهنگ دوباره احیا شود .

وی بیان کرد: به دلیل مسئولیت در سازمان امور اتباع خارجی و شرکت در نشست های وزارت کشور از سراوان به عنوان مدخل ورودی 98 درصدی اتباع خارجی و غیرمجاز و همچنین مخرج خروج غیر قانونی سوخت در کشور یاد می شود که این رنج آور و سخت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: