• یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسط خیران سیستان و بلوچستان در جشن گلریزان انجام شد؛

تعهد و پرداخت بیش از 500 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش این استان در پنج جشن گلریزان 516 میلیون تومان به صورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید عبدالحسین سجادی در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد سیستان و بلوچستان در زابل برگزار افزود: زندانیان جرائم غیرعمد از جمله افرادی هستند که به علت ناتوانی در پرداخت دیه حوادث رانندگی منجر به فوت یا جرح، ناتوانی در پرداخت مهریه و نفقه، چک های برگشتی غیرکلاهبرداری و حوادث کارگاهی، ناخواسته گرفتار میله های زندان شده اند.

سجادی با ابراز خرسندی از احساس تکلیف مردم استان برای مشارکت در امر خیر این فرصت ها را الگوی انقلابی مردم جامعه اسلامی ایران دانست.

وی بیان کرد: امسال عملکرد ستاد مردمی دیه و همراهی مردم برای آزادی زندانیان بسیار خوب بوده است ولی انتظار مساعدت و کمک بیشتری از سوی خیرین و مردم هستیم.

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان فرهنگ سازی در جامعه را هدف اصلی برگزاری جشن های گلریزان عنوان کرد و افزود: جشن گلریزان فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ ایثار، انفاق و زمینه‌ ساز تحکیم بخش فرهنگ مشارکت در جامعه است .

سجادی ضمن تقدیر از حضور نیکوکاران در جشن گلریزان، گفت: زندان محل نگهداری بزهکارانی است که امنیت جامعه را به مخاطره می اندازند نه محکومان جرائم غیر عمد که به جهت ناتوانی مالی نسبت به پرداخت بدهی یا دیه در زندان بسر می برند .

وی افزود: مردم سیستان و بلوچستان می توانند برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد وجوه نقدی خود را علاوه بر واریز به شماره کارت 6104337770113635 بانک ملت به نام ستاد دیه، با سامانه پیامکی *780*7777054# نیز پرداخت کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: