• یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-9814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

صد در صد مردم دلگان صاحب شناسنامه می‌شوند

فرماندار شهرستان دلگان گفت: با همکاری های ویژه ادارات و نهادها و برخورداری از حمایت های مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان بزودی صد در صد مردم دلگان صاحب شناسنامه می شوند و آمادگی داریم جشن باشکوه هویتی را در این منطقه برپا کنیم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی در دیدار با مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای رفع مشکلات هویتی مردم تمام ارکان نظام اسلامی پای کار هستند و بسیار خوشحالیم توانسته ایم به بخش بزرگی از نیازهای مردم پاسخ بدهیم و شادی و امید به زندگی مردم هدیه شده است .

وی اظهار کرد: با پیگیری های مستمر و شبانه روزی همکاران ما در فرمانداری و ثبت احوال و پای کار بودن سایر ارگانها به نتایج ارزشمندی در مباحث هویتی و سجلی دست پیدا کرده ایم و تقریبا حدود 90 درصد از مشکلات قاقدین شناسنامه ای در دلگان حل شده اند .

رضا راحت دهمرده مدیرکل ثبت احوال سیستان هم از اقدامات و تلاش های فرماندار و مجموعه ادارات دلگان در راستای رفع مشکلات سجلی مردم قدردانی کرد و افزود: جاری کردن خنده بر لب های مردمی که سالها به دلیل نداشتن شناسنامه از خدمات نظام محروم مانده اند در نوع خودش ارزشمند و قابل ستایش است و قطعا با برپایی جشن های هویتی و احترام گذاشتن به شخصیت این مردم، خاطرات این روزهای شیرین در ذهن آنها ثبت خواهد شد و این مردم تا آخر عمر خود برای مسئولان دعای خیر می کنند .

وی اظهار کرد: برای رفع مشکلات و رسیدگی به پرونده های قاقدین شناسنامه با تمام توان پای کار هستیم و حمایت های لازم را در این مباحث خواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: