• دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-5484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد:

استاندارد امر اجتناب ناپذیر برای توسعه

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در همه جای دنیا استاندارد؛ نشانه عزت و اعتبار هر کشور است لذا باید خیلی جدی دیده شود و معتقدم استاندارد برای توسعه یک امر اجتناب ناپذیر و ضروری است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، احمد علی موهبتی در دیدار با معاون سازمان ملی استاندارد خاطرنشان کرد: علاوه بر اثر گذاری استاندارد در داخل هر کشور، ویژگی مهم اداره استاندارد این است که سلامت جامعه انسانی را تضمین می‌کند .

موهبتی ضمن تشکر از نگاه ویژه سازمان ملی استاندارد کشور نسبت به استان بیان کرد: اینکه رئیس جمهوری استان سیستان و بلوچستان را مهمترین و استراتژیک‌ترین استان کشور می‌دانند، به این معنی است که هر سازمان باید قوی ترین و استراتژیک ترین نیروی خودش را به عنوان مدیر مجموعه در این استان در اختیار داشته باشد .

وی با اشاره به اهمیت کادرسازی توسط مدیران گفت: در سوابق کاری مدیر کل جدید این رویکرد دیده می شود لذا هر یک از افرادی که در این استان پست مدیریت می گیرند بایستی  پرورش نیروی متخصص و مدیر را به عنوان پیش شرط در دستور کار داشته باشند .

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان ابراز امیدواری کرد: مدیر کل جدید استاندارد با رفتار علمی و تعامل خوب با دستگاه‌های مرتبط بتواند فرهنگ استاندارد را در جامعه استان نهادینه و استاندارد استان را به درجات عالی برساند .

همچنین در ابتدای این نشست اصغر صالح زاده، معاون سازمان ملی استاندارد نیز از همکاری استاندار سیستان و بلوچستان در معرفی مدیر جدید تقدیر و تشکر کرد .

بنابر این گزارش، اسماعیل عاقلی مدیرکل قبلی تودیع و معارفه مسعود جوادی به عنوان مدیرکل جدید استاندارد استان سیستان و بلوچستان برگزار شد .

یادآور می شود؛ مسئول تشکیلات بودجه سازمان ملی استاندارد و مدیرکل استاندارد ایران در کارنامه کاری مدیر کل جدید استاندارد سیستان و بلوچستان وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: