• دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-5584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد بیان کرد؛

رتبه ۲۱ سازمان استاندارد ایران در سطح بین المللی

معاون هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد گفت: سازمان ملی استاندارد در پنج سال گذشته رتبه 31 را در بین 163 کشور داشته که با تلاش های انجام شده هم اینک رتبه 21 را در بین این کشورها دارد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان اصغر صالح زاده در آیین تکریم و معارفه مدیرکل استاندارد سیستان و بلوچستان افزود: یکی از 15 کرسی اصلی هیات مدیره سازمان جهانی استاندارد متعلق به سازمان استاندارد ایران است.

وی در ادامه بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو اثر گذار سازمان استاندارد کشورهای اسلامی نقش پررنگی در عرضه محصولات حلال دارد .

صالح زاده، 400 هزار بازرسی از مراکز عرضه در سطح کشور را از جمله اقدمات این سازمان در خصوص شناسایی و برخورد با کالای بی کیفیت عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد گفت: با وجود همه دشمنی ها و کینه ورزی ها علیه ایران اسلامی، سازمان ملی استاندارد به کمک نیروهای متخصص خود توانسته است جایگاه خوبی در عرصه بین المللی به دست آورد .

وی تصریح کرد: سازمان استاندارد با توجه به شعار امسال که سال«رونق تولید» نامگذاری شده پلی مهم و اصلی در پیشبرد این امر به حساب می آید .

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری نیز گفت: استاندارد مسیر "رونق تولید" را هموار می کند .

ثریا سیدزاده خاطرنشان کرد: انتظار می رود علاوه بر اینکه اداره استاندارد ماموریت تخصصی خودش را انجام می دهد با خلاقیت و نوآوری نسبت به جلوگیری از منقضی شدن تاریخ فکری و توان کاری سیستم های کاری و برای پیشبرد اهداف نظام اداری گام بردارد .

معاون استاندار بیان کرد: ساماندهی فرآیندهای مشترک اداری برای تسهیل و تسریع در انجام امور بسیار حائز اهمیت است .

در این مراسم، مسعود جوادی به عنوان مدیرکل استاندارد سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات اسماعیل عاقلی مدیرکل سابق این اداره تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: