• دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-10714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مشکلات پروژه های برق رسانی دلگان بررسی شد

فرماندار دلگان در دیدار با مدیرعامل برق منطقه ای و معاونان شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان مهمترین مشکلات حوزه برق در مناطق شهری و روستایی دلگان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی فرماندار دلگان گفت: بر حسب قول های مسئولان شرکت توزیع برق منطقه ای سیستان و بلوچستان توسعه برق در چهار روستای دلگان به طول 35 کیلومتر و پیش بینی اعتبار 30 میلیارد ریالی در دستور کار است .

فرماندار دلگان افزود: امسال پیگیری و تلاش می کنیم مشکلات منابع طبیعی در هشت روستای بالای ده خان کاری و فاقد برق دلگان را با همکاری مسئولان برق استان رفع کنیم .

وی اظهار کرد: تسریع در اجرای پروژه پست برق چاه علی و تسریع در اجرای پروژه های نیمه تمام دیگر با توجه به گرمای 60 درجه ای دلگان از درخواست های مهم مردم بود که مدیرعامل برق منطقه استان تاکید کردند: در صورت تامین اعتبارات لازم در کوتاه ترین زمان این پروژه را تحویل می دهیم .

شجاعی ادامه داد: بنابر گفته های مدیر عامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان امسال 50 هزار میلیارد تومان برای برق رسانی به افزون بر 100 هزار خانوار محروم در روستاها و حاشیه شهرهای کشور در بودجه دیده شده که این موضوع برای سیستان و بلوچستان ویژه است .

مدیرعامل برق منطقه ای استان گفت: با هماهنگی آقای استاندار سیستان و بلوچستان و مقامات وزارت نیرو تلاش می کنیم ساعت کار ادارات را در مناطقی مانند دلگان از 6 صبح تا 13 ظهر اعلام کنیم تا برق بصورت بهینه مصرف شود .

به گفته وی با توجه به استعداد گرمایی و بادی در استان، احداث نیروگاههای ده مگاواتی در مناطقی مانند دلگان از ضرورت های اجتناب ناپذیر بوده که باید در دولت به صورت ویژه پیگیری بشود تا سرمایه گذاران بخش خصوصی و از بومی های منطقه بتوانند آن را اجرائی و عملیاتی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: