• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-11214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

150 برنامه برای پر کردن اوقات فراغت جوانان در خاش برگزار می شود

معاون سیاسی فرماندار خاش گفت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان باید متناسب با نیازهای دینی و فرهنگی و اجتماعی آنان باشد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمدعلی قهرمانی در نشست اعضای ستاد غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خاش افزود: در کنار تشکیل کلاسهای آموزشی، اجرای برنامه های اردویی در داخل شهر و نیز برپایی اردوهای فرهنگی و زیارتی باید اهداف رونق تولید و اقتصاد مقاومتی، آشنایی با معارف دینی و ارزشهای دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد .

سرهنگ احمد محرابیان جانشین و مسئول برپایی اردوهای جهادی سپاه خاش هم گفت: پیش بینی می کنیم حدود 4 هزار نفر از دانش آموزان خاش از برنامه های اوقات فراغت بهره ببرند .

وی افزود: برپایی اردوهای جهادی و محرومیت زدایی با مشارکت بسیجیان مورد توجه سپاه خاش قرار دارد که شماری از مساجد و مدارس نوسازی و رنگ آمیزی خواهند شد و در مبحث ساخت خانه محرومان و اجرای پروژه های اشتغالزایی نیز بسیج و سپاه برنامه دارد .

مسافر شهنوازی رئیس اداره ورزش و جوانان خاش هم اظهار داشت: افزون بر 150 عنوان برنامه برای پوشش قرار دادن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان این شهرستان در تابستان اجرا می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: