• شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار دلگان خواستار انجام تعهدات اداره برق در خصوص اجرای پست برق چاه علی شد

فرماندار دلگان گفت: برق منطقه ای به تعهدات خود مبنی بر تکمیل اجرای پست برق چاه علی پایبند باشد و پروژه ای را که با حضور مسئولین و در محضر مردم کلنگ زده متعهدانه و پیگیرانه دنبال کند و به هر شکل ممکن اعتبار آن را تامین کند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی در نشست با مدیر عامل برق منطقه ای افزود: مگر می‌شود خط انتقال را کار کرد و حال که برای تهیه پست دچار کمبود اعتبار شده اند،  به جای تلاش برای تامین اعتبار تکمیل، به بهانه کمبود اعتبار اصل نیاز و ضرورت احداث پست را نفی و بخشی از بیت المال را که هزینه شده است را نادیده و قید اجرا را کلا زد؟

شجاعی بیان کرد: دستگاهها دقت کنند، برخی کلنگ زنی هایی که به اتمام نمی رسد، و بعد رها می شود باعث بی اعتمادی و بی اعتباری میگردد که اکیدا نباید این اتفاق بیفتد و تلاش شود وقتی کلنگی به زمین زده شد حتما خاتمه بیابد و اگر دچار کمبود تخصیص و اعتبار گردید، محکم به دنبال تامین اعتبار باشند، نه اینکه قید طرح را بزنیم .

وی گفت: پست برق چاه علی اگر ضرورتی نداشت چرا کلنگ خورد و اگر لازم بود که همه از لزوم آن مطلعیم چرا پس از اشکال اعتباری، بخواهد کلا از دستور کار برق منطقه ای خارج گردد آن هم در زمانی که پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و خط ان‌اجرا شده و مردم منتظر تکمیل آن هستند و حتما جدی  برق منطقه ای ماستان باید به مردم توضیح دهد .

مجتبی شجاعی ادامه داد: تا پست برق چاه علی تکمیل و احداث نگردد، مشکلات برق منطقه و محدوده مذکور رفع نخواهد شد و مردم دمای بالای ۵۰ درجه را با مصیبت طی خواهند کرد.

شجاعی با تقدیر از شرکت توزیع برق استان از اجرای ۲۵ کیلومتر توسعه برق با حدود ۳۰ میلیارد ریال و برقرسانی به ۸ روستای منطقه و همچنین تکمیل برخی طرحهای برق رسانی به منطقه در ادامه سال جاری  اشاره و از شروع عن قریب برقرسانی به دو روستای محروم کومان و گووس خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: