• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده مقابله با همه توطئه های دشمنان است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز نیروهای مسلح کشور به عنوان بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران آماده مقابله با همه توطئه های دشمنان است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار گشتاسبی در نشست خبری سوم خرداد افزود: آزاد سازی خرمشهر درس های فراوانی را به همراه داشت اما یکی از مهمترین درس های این اقدام الهی در کنار هم قرار گرفتن رزمندگان در پوشش های مختلف بسیجی ، ارتشی ، سپاهی ، نیروی انتظامی و ... و همین اتحاد بزرگ بود که با عنایات خاصه خداوند متعال همانطور که امام خمینی (ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد توانستیم با یک معجزه الهی در شرایط کاملا نابرابر نیروی انسانی و امکانات نظامی بر دشمن غاصب پیروز شده و خرمشهر این نگین کشور عزیزمان را از چنگان دشمن خارج کرده و حماسه سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر رغم بخورد .

وی بیان کرد: سوم خرداد 1361 نماد اتحاد و همدلی یک ملت در برابر توطئه های بیش از 34 کشوری بود که با همه توان خود از رژیم بعثی عراق حمایت کردند .

فرمانده سپاه سلمان استان در ادامه گفت: امروز اگر از حماسه سوم خرداد صحبت می کنیم با افتخار می توانیم بگوئیم آزادسازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ دفاع مقدس است .

وی بیان کرد: بی شک در سوم خرداد هماهنگی و همدلی قوای نظامی به رخ دشمنان کشیده شد  و دشمنان بعد از آزادسازی خرمشهر به این نتیجه رسیدند که نبرد با جمهوری اسلامی ایران کار آسانی نیست .

گشتاسپی گفت: در واقع عملیات بیت المقدس تسهیل کننده سایر عملیات های دوران دفاع مقدس و آغازی برای شکست های سنگین دشمن بود، بزرگترین ضربه به دشمن در این عملیات زده شد و ۱۹ هزار نفر از نیروهای دشمن در این عملیات اسیر شدند .

وی خاطرنشان کرد: شعار ما پیروزیم" به عنوان شعار اصلی در سالروز آزادسازی خرمشهر مطرح خواهد بود .

فرمانده سپاه سلمان استان گفت: ۲۰ برنامه در سالروز آزادسازی خرمشهر به مدت ۴ روز در سطح استان برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: