• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-4014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان:

گروهی با اهداف خاص به دنبال ضربه زدن به دانشگاه هستند

مدیر روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تصویری که در بَنِر این دانشگاه در روز قدس منتشر شده است، از یک مجاهد عرب بوده و انتساب آن به گروهک‌های تروریستی، شیطنت رسانه‌ای گروه های خاص است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، صالحی کیا انتشار تصویر این بنر و شایعه سازی را اقدامی سیاسی و در جهت تخریب دانشگاه سیستان و بلوچستان دانست و گفت: مسلماً ما انتشار اين شايعه بي پايه و اساس در فضاي مجازي را محكوم مي كنيم و اين دانشگاه حق خود مي داند تا از طريق مجامع ذيصلاح در مورد انتشار دهندگان اين شايعات اقدام قانوني كند .

وی بیان کرد: چندین سال است این بنر استفاده می شود و چاپ آن مربوط به سالهای پیش می باشد، افراد مغرض اما امسال و با اهداف سیاسی دست به این شایعه سازی زدند.

همچنین بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در تشکر از حضور چشمگیر دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس بیانیه صادر کرد .

در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

« قدس متعلق به مسلمین است

امام خمینی (ره )

اساتید، کارمندان و دانشجویان عزیز و شریف دانشگاه بزرگ سیستان و بلوچستان، حضور پرشور شما در راهپیمایی روز قدس بیانگر بصیرت دینی، ولایت پذیری و حق طلبی شما بود .

حضوری که پوچی و تهی بودن معامله ساختگی قرن را به رخ جهانیان میکشد. شما ثابت کردید که در گام دوم انقلاب با قدرت ایمان و اراده پیرو آرمانهای این انقلابِ خدایی هستید. و بیانیه های اخیر هم دستان صهیونیست و آمریکا درمنطقه در مسیر حرکت پرشتاب وپرسرعت این انقلاب تاثیری نخواهد داشت .

بدانید جامعه علمی دانشگاه بزرگ سیستان وبلوچستان همانند تمامی ملت خدایی ایران عزیز، مثل همیشه حامی مظلوم و ملت فلسطین خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: