• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-2090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار:

تخلفات خبازان سبب نارضایتی مردم چابهار شده است

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: تخلفات خبازان سبب شده تا نارضایتی مردم روز به روز بیشتر شود و حتی برخی خبازان حاضر نیستند تابلو نصب کنند تا مردم از ساعات پخت، قیمت نان، وزن چانه و روزهای تعطیلی آنها باخبر باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، رحمدل بامری در جلسه شورای آرد و نان این شهرستان افزود: متاسفانه برخی از خبازان چابهار بهداشت، کیفیت و وزن چانه را رعایت نمی کنند و نظارت و بازرسی ها در این بخش خیلی ضعیف است .

بامری اظهار کرد: در برخی از بازدیدها شاهد عدم رعایت وزن چانه هستیم و برخی مواقع حتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم وزن چانه کم است .

وی از اتحادیه خبازان، بهداشت و درمان، صنعت و معدن و تجارت، شرکت نفت، بخشداران، غله و سایر اعضای کارگروه آرد و نان چابهار خواست تا بازرسی و بازدیدها را بیشتر کنند تا با نظارت شاهد ارتقای کیفیت نان باشیم .

وی بیان کرد: برخی از خبازی‌ها حتی مشعل برای پخت نان ندارند و علیرغم تخلفات، سال‌ها سوخت و سهمیه آرد دولتی دریافت می‌کنند و برای فریب مردم و مسئولان از سایر خبازی‌ها نان خریداری و در خبازی که حتی یک نان پخت نمی‌شود، نان را عرضه می‌کنند .

بامری اظهار کرد: خبازانی که فعالیت خوب داشته و نان با کیفیتی ارائه می کنند باید از سهمیه خبازان متخلف کم و به بقیه اضافه شود .

وی گفت: سهمیه آرد خبازی های چابهار باید براساس جایگاه، تعداد مسافران ورودی و جمعیت در نظر گرفته شود .

رئیس اتحادیه خبازان چابهار نیز گفت: وزن چانه به دلیل نوع آب و هوای ساحلی این منطقه کاهش و نسبت به سایر مناطق کاملا فرق می‌کند .

حسین امانی افزود: مشکلات را بررسی و برای تحویل نان با کیفیت به دست مردم تلاش می کنیم .

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از خبازی‌ها رعایت حال مردم را نمی‌کنند و انواع تخلفات را انجام می‌دهند و باید با آنان برخورد شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: