• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-1287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقدیر از نقاشی برتر با موضوع محیط زیست

از نقاشی برگزیده مسابقه نقاشی و عکاسی اداره کل محیط زیست استان تقدیر شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مرجان صدف تبار رئیس اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: حفاظت از محیط زیست امری ضروریست که در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد و به منظور ترویج و آموزش فرهنگ زیست محیطی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند شد به همین منظور برگزاری مسابقات نقاشی و عکاسی در سطح کشوری از جمله اقدامات این اداره کل در مناسبت های مختلف است .

وی فرهنگ سازی و آموزش نسل های آینده و بالا رفتن اطلاعات زیست محیطی دانش آموزان را امری بسیار با ارزش و مهم تلقی و اجرای چنین برنامه هایی جهت احیای انگیزه دانش آموزان را ضروری دانست .

صدف تبار افزود: اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در مناسبت بزرگداشت روز جهانی تنوع زیستی اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوعات زیست محیطی و حفاظت از تنوع زیستی  نموده بود. که با اعلام نتایج از بین آثار رسیده از 2 اثر برتر نقاشی با محوریت حفاظت از محیط زیست، تقدیر و هدایایی تقدیم شد .

صدف تباردر پایان از آقای عسکری رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان خوزستان که حلقه اتصال ما در مراسم اهدای جایزه دانش آموز برگزیده خوزستانی ( خانم لاوین حسن زاده ) بودند تقدیر و تشکر کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: