• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-2290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس بازرسی محوری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

مولفه مهم ارتش مکتبی عشق به مردم است

رئیس بازرسی محوری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از مولفه های مهم ارتش مکتبی عشق به مردم، کمک به حفظ امنیت در میهن و اجرای درست فرامین رهبری و انجام وظیفه و خدمت صادقانه به اقشار جامعه است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، امیر سرتیپ دوم ستاد دکتر کریم چشک در مراسم جشن سردوشی و پایان دوره سربازان گردان دوم آموزشی مرکز آموزشی شهید ابراهیم نوری( 08 خاش) بیان کرد: نیروهای ارزشمند ارتش که زینت کشور هستند آتش به اختیار در صحنه های مختلف و شرایط بحرانی حضور دارند و با ویژگی ایثارگری، شجاعت و اخلاص در عرصه های خدمت رسانی مقتدرانه برای اجرای منویات رهبری و حفظ امنیت تلاش می کنند .

امیر چشک افزود: امروز ارتشیان دلاور با ادامه راه امام و شهیدان و در سایه مکتب اسلام به ابهت و اقتدار نظام اسلامی می اندیشند و خوشحالیم ارتش در تربیت اسلامی فرزندان مردم نقش موثری ایفا می کند .

این مقام عالی رتبه ارتش اظهار داشت: دشمنان اسلام و کشور با تحریم و فشار و تهدید و زورگویی و تجاوز نمی توانند ابهت این نظام الهی را در هم بشکنند و به یاری پروردگار متعال و همت و اراده نیروهای مسلح و حضور مقتدرانه ارتش و همراهی ملت همیشه در صحنه در رسیدن به اهداف شوم شان ناکام می مانند .

سرهنگ عبدالرحمن ساسانیان فرد فرمانده مرکز آموزشی 08 ( شهید ابراهیم نوری) ارتش مستقر در خاش هم آمادگی خود را برای حفاظت و صیانت از ارزشهای والای انقلاب و نظام اسلامی اعلام کرد .

مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت خاش هم از نقش موثر و حضور ارزشمند ارتش در حوزه های تامین امنیت، خدمت رسانی به محرومان و مقابله شجاعانه با شرایط بحرانی کشور قدردانی کرد .

تجلیل از خانواده های معظم شهدا و فرماندهان و سربازان برتر آموزشی و اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مستقر در میدان و نمایش رزمی پرسنل کادر و آموزشی ارتشیان دلاور از دیگر برنامه های این جشن باشکوه بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: