• جمعه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان؛

رفع مشكل اقتصاد و معيشت مردم، محور حركت و فعاليت مسئولان قرار گيرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رفع مشكل اقتصاد و معيشت مردم و ايجاد اشتغال مولد براي جوانان بايد محور حركت و فعاليت مسئولان و برنامه ريزان قرار گيرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مصطفی محامی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه زاهدان در مصلای قدس زاهدان، افزود: با تلاش دولت برای مساعد کردن وضع زندگی مردم ، ملت ایران  قدردان این خدمات خواهند بود.

خطیب نماز جمعه زاهدان با تاکید بر اینکه دولت مردان مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند، گفت: دشمنان ما بیدار هستند و با کوچکترین کوتاهی از طرف مسؤولان به مردم ما ضربه می‌زنند.

محامی مبارزه با مفاسداقتصادی ونظارت دقیق را ازجمله مطالبات مهم مردم ازمسئولان عنوان کرد.

وی ادامه داد: این هفته به دلیل شهادت رئیس جمهور وقت شهید رجایی به دست منافقین کور دل هفته دولت نامگذاری شده است، امیدواریم دولت مردان ما راه و تقواو سادگی این شهید بزرگوار را سر لوحه کار خود قرار بدهند.

امام جمعه زاهدان افزود: دولت مردان ما وظیفه دارند تا با کار مضاعف و تلاش زیاد مشکلات اقتصادی کشور و مردم را برطرف کنند.

وی ادامه داد: در این چهل سال گذشته رئیس جمهورهای متعددی بر راس هیأت دولت کار کردند و تلاش های بسیاری هم شده اما در هر دولتی مشکلاتی هم وجود داشته است در این دولت هم مسئولانی هستند که با توجه به اینکه تلاش های فراوانی شده تا از تحریم های دشمن عبور کنیم اما در بهبود وضعیت اقتصادی مردم و قیمت اجناس مختلف کم‌کاری شده و مردم در معیشت خود به دچار مشکلاتی شدند.

محامی بیان کرد: امیدواریم این دولت مردان و این مسؤولان بتوانند با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هر چه زود تر این مشکلات را رفع کنند.

وی افزود: در این استان با مشکلات فراوانی رو به رو هستیم و از استاندار خواستاریم تا برای رفع کمبود ها تلاش بیشتری کنند و در بحث انتقال آب و ریزگردها هر چه سریع تر اقدام موثری داشته باشند و مطالبات مردم را با توان بیشتر پیگیری کنند.

خطیب نماز جمعه زاهدان بیان کرد: از تمام ائمه جمعه میخواهم که از تمام مسئولین نقد منصفانه داشته باشند و کمی و کاستی ها را نقد کنند، چرا که دشمنان ما بیدار هستند و با کوچکترین کوتاهی از طرف مسئولین به مردم ما ضربه می‌زنند.

وی گفت: با بیداری و هوشیاری فکر دشمنان را باید خنثی کنیم، نباید شیعه و سنی از هم جدا شوند بلکه این وحدت بین دولت و مردم و این وحدت بین شیعه و سنی میتواند تمام نقشه های دشمن را خنثی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: