• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش تخت های بیمارستانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: اقدمات خوبی در زمینه افزایش تخت بیمارستانی انجام شده بطوریکه ۵۵۰ تخت بیمارستان در گذشته، اکنون به ۹۰۰ تخت رسیده است.

امینی فرد در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان بیان کرد: ۲ بیمارستان ۲۰ تختخوابی در شهرستان‌های دلگان و فنوج راه‌اندازی شد و بیمارستان ۶۴ تختخوابی کنارک نیز به زودی تجهیز و آماده ارائه خدمات خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در ادامه گفت: در حوزه شهرستان مهرستان نیز عملیات احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی با ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

امینی‌فرد گفت: در حوزه شهرستان سرباز نیز بیمارستان ۳۲ تختخوابی با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال ساخت است.

وی به ۲ بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی ایرانشهر و چابهار اشاره کرد و افزود: این بیمارستان جزو طرح‌های بزرگ در حوزه استان و کشور است که در حوزه شهرستان ایرانشهر پیشرفت ۸ درصدی و در شهرستان چابهار کارهای اولیه آن مانند نقشه‌کشی و خاک‌برداری انجام و سایر موارد در دست اقدام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به ساخت مرکز بزرگ سوختگی در این شهرستان اظهار کرد: این مرکز با مساحت پنج هزار و ۱۰۰ مترمربع در حال ساخت و تاکنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی به فعالیت‌های دانشگاه در حوزه آموزش و پژوهش پرداخت و بیان کرد: امسال چهار رشته در مقطع کارشناسی و یک رشته در مقطع دکتری به مجموعه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اضافه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: