• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-1014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بیش از 8هزار بطری مشروب الکلی در زاهدان

معاون و جانشین دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از متلاشی شدن 8 باند تولید و توزیع مشروبات الکلی تقلبی در شهرستان زاهدان خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علی اکبر صفرزاده افزود: طی سه ماهه گذشته با اشراف اطلاعاتی دقیق و هدایت قضایی مناسب، تعداد 8 باند تولید و توزیع مشروبات الکلی تقلبی در شهرستان زاهدان توسط پلیس اطلاعات امنیت اخلاقی استان شناسایی و متلاشی شد.

وی بیان کرد: در این سلسله عملیات ها تعداد چهار هزار و895 بطری مشروبات الکلی دست ساز که داخل زاهدان تولید شده بود به همراه 3هزار و455 بطری، قوطی و شیشه مشروبات الکلی خارجی کشف و ضبط شد.

وی تاکید کرد: به منظور مقابله جدی و حذف این پدیده و حفظ سلامت شهروندان پس از تلاش های شبانه روزی موفق شدیم 18 متهم مرتبط  با این پرونده را دستگیر کنیم که از آنها 5 دستگاه خودرو که در امر توزیع مشروبات الکلی دخیل بودند نیز توقیف شد.

به گفته صفرزاده؛ بیش از 7 لابراتوار زیرزمینی که در امر ساخت مشروبات تقلبی فعالیت می کردند نیز شناسایی و متلاشی شد.

وی در تشریح نحوه فعالیت این باندها ادامه داد: متهمان شیشه های خالی مشروبات الکلی را به وسیله شرکت های باربری از استان های دیگر خریداری و به وسیله دستگاه های مخصوص آنها را پر کرده و اقدام به پلمپ، بسته بندی و برچسب زنی می کردند و در بازار به فروش می رساندند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: