• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-1214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیریت یکپارچه جاده های نیمه شمالی سیستان و بلوچستان در قالب 3 اکیپ راهداری

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از برنامه ریزی منسجم و منطقه بندی شده جهت ارائه خدمات متمرکز راهداری در جاده های حوزه فعالیت آن اداره کل خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، ایوب کرد با اشاره به آغاز به کار اکیپ وحدت در شمال استان گفت: با استفاده از تجربیات قبلی و ایده های مطرح شده توسط همکاران این اداره کل و به منظور یکپارچه سازی تصمیمات مدیریتی و اجرائی خصوصاً در مواقع بروز بحران، تصمیم بر تمرکز امکانات و ماشین آلات راهداری در قالب سه اکیپ گرفته شد که در همین راستا اکیپ وحدت در منطقه سیستان واقع در شمال استان، در ابتدای مرداد ماه راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در همین مدت اثرات مثبت اجرای این طرح، در سیستان قابل مشاهده است و مردم منطقه از برکات و ثمرات آن بهره مند شده اند. مطابق برنامه ریزی انجام شده، تا پایان تابستان دو اکیپ دیگر در زاهدان و سراوان راه اندازی شده و راه های سایر شهرستان های حوزه فعالیت این اداره کل، با توجه به موقعیت جغرافیایی، توسط این اکیپ ها تحت مدیریت یکپارچه قرار خواهند گرفت.

کرد در پایان گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، یکی از دستگاه های پیشرو در زمینه انجام پروژه های راهداری به صورت امانی است که این امر در راستای پیشبرد عملی اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از امکانات و سرمایه های انسانی و اقتصادی در استان پهناور سیستان و بلوچستان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: