• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار:

دانشگاه ها نباید به محلی برای تبلیغات یک کاندیدا یا جریان خاص تبدیل شود

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه ها باید باتوجه به ایجاد دوقطبی های کاذب در استان در قالب قومیت و مذهب در آگاه سازی جامعه و اصلاح این روند در استان گام های موثرتری برداشته و با این نگاه غیر منطقی که که به استان آسیب میزند مقابله کنند. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علی زینی وند در جلسه کمیسیون دانشجویی افزود: دانشگاه ها باید با استفاده از ظرفیت دانشجو ها بویژه تشکل های سیاسی فضای همدلی ، نگاه تقریبی و افزایش شعور سیاسی را در جامعه تقویت کنند.

علي زيني وند ادامه داد: در سال جاری انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم لذا دانشگاه ها باید فضای مناسب برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در نقد و بررسی وضعیت مجلس و تحلیل انتخابات فراهم آورده تا فضای شور سیاسی در دانشگاه ها شکل گیرد لیکن نباید اجازه دهد دانشگاه ها به محلی برای تبلیغات یک کاندیدا یا جریان خاص تبدیل شود .

معاون سياسي و اجتماعي استاندار افزود :با توجه به شرایط موجود کشور و مشکلات منبعث از تحریم، دانشگاه ها باید با اولویت بندی و برنامه ریزی لازم تمام تلاش خود برای تامین نیازهای دانشجویان در حوزه های صنفی و رفاهی (تامین غذا ، امکانات خوابگاهی ، امکانت ورزشی و تفریحی و...) بکار گیرند و بگونه ای تدبیر نمایند که مشکلات تبدیل به مطالبات و اعتراضات نشود .

وی ادامه داد : چراکه عده ای به دنبال آن هستند که مشکلات حوزه دانشجویی را با مشکلات حوزه اجتماعی گره زده و از این فرصت سو استفاده نموده و در جامعه و فضای دانشگاهی التهاب ایجاد کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: