• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-5884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در دیدار استاندار با وزیر نیرو انجام شد؛

بررسی مشکلات برق و آب سیستان و بلوچستان

در ديدار استاندار سيستان و بلوچستان با وزير نيرو، شتاب دهي در اجراي طرح هاي آبي و برقي استان مورد تاكيد قرار گرفت.

به گزارش ایسنا؛ منطقه سیستان و بلوچستان، احمدعلي موهبتي "استاندار" كه از ابتداي ساعت كار اداري به منظور پيگيري و رفع مشكلات استان در بخش انرژي، به وزارت نيرو رفته بود، با حضور در دفتر اردكانيان وزير نيرو، با وي ديدار و پيرامون مشكلات استان در حوزه آب و برق خواستار رفع مشكلات استان در اين بخش شد.

وزير نيرو هم در اين ديدار از برگزاري نشست مشترك خود با استانداران خراسان هاي شمالي، رضوي، جنوبي و سيستان و بلوچستان خبر داد.
اردكانيان تصريح كرد: با هدف پيگيري منافع مشترك ايران و افغانستان در حوزه انرژي، نشست مشترك وزير نيرو با استانداران هم مرز با كشور افغانستان برگزار مي شود.

وي گفت: دو سفر تخصصی متشکل از معاونین و مدیران حوزه های آب و برق وزارت نیرو به صورت جداگانه به استان انجام مي شد تا ضمن بررسی روند اجرای طرح و پروژه های ذی ربط، با توجه به سفر رييس جمهور در آینده نزدیک به سيستان و بلوچستان، اقدامات بایسته از حیث انجام تعهدات و تسریع در امور انجام پذیرد.

وزیر نیرو، با اشاره به حساسیت و اهمیت استراتژیکی استان سيستان و بلوچستان و نقش پروژه های آب و برق در معیشت و اشتغال و رفاه مردم و توسعه استان، بر لزوم توجه و تخصیص وقت بیش تر از سوی بخش های مختلف وزارتخانه به استان در راستای پیگیری سیاست های نظام تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: