• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-4314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید جانشین عتبات عالیات کشور از مرز میرجاوه

جانشین عتبات عالیات کشور از پایانه مرزی میرجاوه و روند ورود زائران حسینی پاکستان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه سیستان وبلوچستان، بامری در این بازدید گفت: امسال تمامی زیرساخت‌ها در پایانه‌های مرزی میرجاوه آماده شده است و تلاش شده مشکلات و کمبودهای این پایانه‌ مرزی برای زائران برطرف شود.

وی افزود: موکب های اربعین در سال جاری دو برابر افزایش یافته است و عتبات عالیات در کنار دیگر دستگاهها آماده ارائه خدمات با زائران حسینی است.

پیش بینی ‌ورود بیش از ۷۰ هزار پاکستانی از ‌مرزهای سیستان و بلوچستان برای اربعین

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۷۰ هزار زائر پاکستانی از طریق مرزهای این استان وارد کشور شوند که خدمت‌رسانی لازم به آنان انجام خواهد شد.

‌محمدهادی مرعشی افزود: با وجودی که سیستان و بلوچستان از استان‌های اصلی زائرپذیر کشور است اما در تخصیص اعتبار برای این کار خیر و خداپسندانه محروم است.

وی تصریح کرد: ۱۱ کمیته زیر نظر ستاد اربعین سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به برطرف شدن برخی مشکلات در حوزه مرز اشاره کرد و افزود: اضافه شدن ۱۰ گیت اداره گذرنامه به ظرفیت کنونی این مجموعه، ایجاد مسیر پایانه‌ای، حصارکشی امنیتی، ایجاد ۹۰ چشمه سرویس بهداشتی، استقرار قرارگاه رسانه‌ای در مرز و پخش مستقیم از صدا و سیما، اسکورت زوار از پایانه تا خروج از استان، استقبال از زائران در زائرسراها از جمله موارد انجام شده در حوزه خدمت رسانی به زائران حسینی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: