• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-4514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه خاش:

شهدای بلوچ و اهل سنت عزت اسلام و انقلاب هستند

فرمانده سپاه خاش سیستان و بلوچستان گفت: شهدای بلوچ و اهل سنت که همگام با سایر رزمندگان اسلام در مقابل ظلم و ستم مستکبران ایستاده و در جبهه های مقاومت و دفاع حضوری فعال و موثر داشته اند، به تحقیق عزت اسلام و انقلاب هستند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ پاسدار حسن فضلی در حاشیه برگزاری یادواره شهدای طائفه شهنوازی خاش بیان کرد: شهدای این خطه و منطقه سیستان و بلوچستان با ویژگی ولایت مداری، بصیرت و بیگانه ستیزی با شایستگی از مرزهای میهن و ارزشهای اسلامی دفاع کرده اند.

فرمانده سپاه خاش افزود: دشمنان اسلام و کشور باید بدانند که مردم این منطقه و کشور ادامه دهنده راه شهیدان بوده و با گام گذاشتن در مسیر شهدا به عنوان یک اصل و هدف مورد توجه مردم ما می باشد و مقتدرانه از حریم اسلام و انقلاب دفاع می کنند.

حجت الاسلام محمد تبار از استادان حوزه و دانشگاه نیز با تبیین اهداف قیام عاشورای حسینی بیان کرد: زنده نگهداشتن یاد و نام شهیدان  کمتر از شهادت نیست لذا برپایی اینگونه یادواره ها گامی ارزشمند برای تجلیل از رشادتهای شهدا در دوران دفاع انقلاب و سالهای انقلاب است.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی هم گفت: شهیدان از سرمایه های ارزشمند کشور هستند که خوشحالیم مردم مرزدار بلوچ و اهل سنت و افراد عزیز طائفه شهنوازی توانسته اند از آرمانهای بلند نظام اسلامی صیانت کنند.

صاحب گل صالحی فرماندار خاش هم گفت: مردم غیرتمند و انقلابی خاش و منطقه سیستان و بلوچستان با ویژگی و شاخصه ولایی از سالهای دور تاکنون مدافع اسلام و میهن بوده و با وفاداری کامل به اسلام و انقلاب در مقابل تجاوز بیگانگان ایستاده و همچنان در صحنه حاضرند.

امامان جمعه شیعه و سنی خاش هم با اشاره به اینکه شهیدان زنده اند و در نزد پروردگار متعال روزی می خورند، بیان کردند: ادامه راه خونبار شهیدان با برپایی یادواره ها و یادمان ها میسر است.

علی یارمحمدزهی، محمدگل، پیرمحمد، محمدعمر، سعید، نورالدین، آذرنوش شهنوازی و عزیز عظیمی از شهیدان ارزشمند طائفه شهنوازی هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: